Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Almanların ağzının suyunu akıtan otomobil: Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia, auto motor&sport dergisi tarafından düzenlenen “Best Cars” yarışmasında 2021 yılının orta sınıf- ithal kategorisinde birinci seçildi.

Alfa Romeo’nun premium spor sınıf sedanı Giulia, yeni yıla ödülle girdi. Alman otomobil dergisi auto motor&sport tarafından bu yıl 45’incisi düzenlenen ve yılın en iyilerinin seçildiği “Best Cars” isimli yarışmada, 100 bini aşkın okuyucu, 11 farklı kategoride 378 model için oylamada bulundu.
Alfa Romeo Giulia, oyların yüzde 22’sini aldı. Giulia’nın “Best Cars – En İyi Otomobil Ödülleri”nde 5 yıl içinde kazandığı dördüncü zaferi, Almanya’daki otomobil hayranları arasındaki yerini pekiştirdi.

Türkiye’de 2.0 litre 200 HP arkadan itişli ve 2.0 litre 280 HP dört tekerden çekişli 2 farklı motor seçeneğiyle tercih edilebilen Giulia, otomatik şanzımanla müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Motor tipine göre Sprint ve Veloce adı verilen iki ayrı donanım seviyesi bulunan Alfa Romeo Giulia, benzersiz tasarımı, sürüş dinamizmi ve üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. Giulia, lüks sportif sedan pazarında sınıfının en iyi performans değerlerini sunabilen model olmasının yanı sıra, İtalyan spor otomobil tasarım ustalığının modern örneği olarak yollara güzellik katıyor.