Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Citroen’de yıl sonu fırsatları

Citroen yıl sonuna özel fiyatlar ve ödeme koşulları sunuyor...

Geçtiğimiz ay pazar sonuçlarına göre 5’inci sırada yer alan Citroën, Aralık ayında otomobil model yelpazesine yönelik 0 faizli avantajlı krediler ve indirimli nakit alım seçenekleriyle özel satın alma koşulları sunuyor.  

Ay boyunca PSA Finans avantajıyla sunulan fırsatlar kapsamında; Citroën C5 Aircross SUV model ailesi 602 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni kullanıcılarıyla buluşuyor. 

Citroën C3’ün tüm modelleri ise 50 bin TL için 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi imkânı kullanılarak 264 bin TL’lik başlangıç fiyatıyla tercih edilebiliyor.

Aralık ayında yeni Citroën C3 Aircross SUV model ailesine sahip olmak isteyenler 429 bin TL’lik başlangıç fiyatıyla sahip olabiliyor. 

Komapkt sınıfın efsane modeli Yeni Citroën C4 de, 352 bin TL’den başlayan fiyatlarla markanın en güncel modeli olarak öne çıkıyor. 

Ticari araçtan çok MPV konforu sunan Citroën Berlingo Kombi için ise 35 bin TL için 12 aya varan vade ve 0 faizli ya da 70 bin TL için 12 ay %0,89 faizli kredi seçeneği sunulurken; 333 bin TL’den başlayan fiyatıyla sahiplerini bekliyor.