Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Minik 4×4 Panda hibrit motor ve güncel medya sistemine kavuştu

Fiat Panda, güncellenen donanımları ve hibrit motor seçeneği ile ülkemizde satışa sunuldu.

Yılların eskitemediği ikonik şehir ve arazi otomobili Panda, yenilenen versiyonları ile ülkemizde satışa sunuldu. Güncellenen donanımları ve hibrit motor seçeneği ile 146 bin 900 TL‘den başlayan fiyatıyla Panda “Türkiye’nin en ulaşılabilir hibrit SUV’u” ünvanını kazanıyor.

Cross, Cross 4×4 ve Cross Plus 4×4 donanım seviyelerinde artık Apple Carplay ™ ve AnroId Auto ™ destekli 7’inç dokunmatik ekran standart olarak sunuluyor. Cross 4×4 donanım seviyesinde, ELD (Elektronik Diferansiyel Kilidi), HDC (Yokuş İniş Destek Sistemi) ve Sürüş Modu Seçici ekleniyor. Panda’nın en üst donanım seviyesi olan Cross Plus 4×4’te ise tüm bu özelliklere ek olarak, modelin çevreciliğine vurgu yapan geri dönüştürülmüş kumaşlardan tasarlanan yeni iç döşeme ve yeni ahşap detaylı gösterge paneli ile sıcak siyah eko-deri kapı panelleri yer alıyor.

Hafif 4×4 , hafif hibrit
Panda’nın Urban ve Cross versiyonlarında 1.0 litrelik, 3 silindirli, 70 HP, 92 NM güç üreten, emisyon ve yakıt tüketimini minimuma indirgeyen motor görev yapıyor. Yeni üç silindirli 1.0 litrelik içten yanmalı motor, kalkış ve hızlanmalar sırasında bir kayış yardımıyla enerji sağlarken, yavaşlama ve/veya frenleme sırasında ise; aracın sahip olduğu hareket enerjisinden yararlanarak güç üretip, yeniden kullanılmak üzere 12 Volt Li-Ion bataryasında enerji depoluyor. Hibrit motorlu Panda’da standart aküye ilaveten 1 adet lityum iyon batarya da bulunuyor.